Новий великий та безкоштовний навчальний простір відкрився на днях в North York Central Library

Саме так виглядає ідеальний навчальний простір. Спочатку навіть важко уявити, на відвідувачів чекає цілих шість поверхів для комфортних умов навчання чи роботи, обладнанням, програмним забезпеченням та WI-FI.

Перший поверх вражає найбільше –  просторі тераси з місцями для занять як одному, так і в компанії. Зручні крісла, розетки для зарядки гаджетів, чудовий вид з вікон та звичайно креативна і молодіжна атмосфера. Безліч конференц-залів, які можна безкоштовно забронювати, окрема кімната з надсучасними iMac з встановленим Adobe Creative Suite.

Творчим людям припаде до душі окрема студія для звукозапису та фотостудія з зеленим екраном, обладнанням для освітлення, та комп’ютерами iMac з відповідним програмним забезпеченням для аудіо та фоторедагування.

Для простору знайшлось місце навіть для 3D принтерів, кімнати з обладнанням для вишивання, шиття, друку логотипів. І все це абсолютно безкоштовно.

Останні два поверхи відкриються тільки восени, але можливості, які вони принесуть для творчої молоді, варті того, щоб трошки зачекати.

North York Central Library працює з понеділка по суботу з 9.00 до 20.30.

Детальніше з новиною можна ознайомитись за цим посиланням.

Фото з ресурсу: https://www.narcity.com