УГОДА ПРО ВИКОРИСТАННЯ СЕРВІСІВ UKRPOINT

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Ця Угода є публічним договором, і в разі прийняття викладених нижче умов будь-яка дієздатна особа (далі – Користувач) зобов’язується виконувати умови цієї Угоди.

Якщо Користувач не згоден з цією Угодою повністю або частково, UKRPOINT (далі – Компанія) просить його залишити цей сайт. Використання послуг UKRPOINT означає, що Користувач ознайомлений з цією Угодою, розуміє і приймає її умови.

UKRPOINT створює комунікаційну торговельну платформу для розміщення оголошень та не є учасником угод Користувачів. Всі угоди укладаються між Користувачами безпосередньо.

UKRPOINT за жодних умов не несе відповідальності за випадкове, безпосереднє чи опосередковане заподіяння шкоди в результаті використання пропонованими послугами чи товарами. UKRPOINT не несе жодної відповідальності за можливу шкоду внаслідок використання сервісу.

UKRPOINT не гарантує точності, повноти і корисності інформації, яка публікується Користувачами, та не несе відповідальності за її зміст.

UKRPOINT володіє і зберігає за собою всі права, пов’язані з послугами. За винятком інформації, наданої публічно, забороняється копіювати, змінювати, публікувати, передавати, поширювати, демонструвати чи продавати інформацію, яка розміщена на сайті без письмового дозволу власників UKRPOINT.

Компанія не несе відповідальності за будь-який несанкціонований доступ до серверу Компанії та/або будь-якої інформації про користувачів, що на ньому зберігається, а також за будь-які помилки, віруси, «троянські коні» і т.д., які можуть бути передані на сайті або через сайт третіми особами.

Якість, безпека, законність і відповідність товару або послуги їх опису, а також можливість Користувача продати або придбати товар/послугу знаходяться поза контролем Компанії.

РОЗМІЩЕННЯ ОГОЛОШЕНЬ

Користувач отримує право розміщувати оголошення після заповнення спеціальної форми із зазначенням параметрів запропонованих товарів або послуг.

Користувач несе відповідальність за всі дії з використанням його електронної адреси, номера мобільного телефону та пароля для входу. У разі передачі даних для доступу до облікового запису іншому користувачеві (іншій особі), такий обліковий запис може бути заблокований на розсуд адміністраторів.

Користувач, який розміщує оголошення про продаж товарів або послуг на UKRPOINT, зобов’язується надати точну і повну інформацію про товари або послуги та умови їх продажу. Розміщуючи інформацію про товар або послугу, Користувач підтверджує, що він має право продавати цей товар або надавати цю послугу відповідно до вимог законодавства Канади. Користувач гарантує, що запропоновані ним товари/послуги відповідають нормам якості, які встановлені законодавством Канади, і вільні від претензій третіх осіб.

Користувачу забороняється публікація оголошень відносно товарів і послуг, які не є дозволеними на території Канади, використовувати в тексті оголошення заклики, що спрямовані на порушення громадського порядку, насильство та інші незаконні дії.

UKRPOINT має право видаляти оголошення на вимогу правовласника або компетентних державних органів. Компанія також залишає за собою право видаляти будь-які оголошення, які на її думку не відповідають принципам та засадам суспільної моралі. Рішення про видалення є остаточним і оскарженню не підлягає.

ПЕРСОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

UKRPOINT поважає безпеку вашої приватної інформації та, в силу технічних можливостей, забезпечує її конфіденційність. UKRPOINT зберігає інформацію про користувачів та за певних умов може її розкрити.

Реєструючись на сайті UKRPOINT, Користувач погоджується з тим, що частина наданої персональної інформації буде доступна іншим Користувачам на сторінці його профілю.

ПРИЧИНИ ВИДАЛЕННЯ ОГОЛОШЕННЯ

  • розміщення інформації образливого спрямування;
  • вираження агресії по відношенню до інших Користувачів;
  • поширення завідомо неправдивої інформації;
  • пропозиція товарів і послуг, які заборонені законодавством Канади;
  • дублювання одних і тих же оголошень під різними обліковими записами;
  • порушення прав інтелектуальної власності.

Публікуючи оголошення, Користувач погоджується з тим, що адміністратори UKRPOINT мають право видаляти частину матеріалів, які порушують ці правила.

Користувач погоджується, що він несе повну відповідальність за зміст інформації, яка розміщена в анкеті, оголошенні та надана іншим Користувачам під час переписки.